Vitajte v rehabilitačnom centre MEDELLA

042-2999 005, 0907-845 129 8:00-16:00 (Pondelok-Piatok)

MEDOVÁ DETOXIKAČNÁ MASÁŽ - čarovný detox prírodou

Keď sa povie med, každý si predstaví sladké pokušenie. Málokto však vie, že tento včelí produkt je vhodný aj ako prostriedok na masáže.

História medovej masáže je stará ako ľudstvo. Liečivá sila medu preniká do organizmu cez pokožku a vyplavuje z neho toxíny. Med oslobodzuje telo od usadenín nahromadených v tkanivách, s ktorými si telo nevie samé poradiť.

Medová detoxikačná masáž je spojením šikovnosti rúk terapeuta a medu, ktorý sa aplikuje na chrbát. Úvod masáže je veľmi príjemný, med krásne rozvoniava a čuchové zmysly si prídu na svoje. Postupne však med začne pôsobiť ako suchý zips a vtedy za pomoci pumpovacích hmatov terapeuta nastáva tzv. „vysávanie“ usadenín z organizmu.

Táto masáž zanecháva v človeku pocit ľahkosti a navyše je ozdravná a hydratuje pokožku. Je vhodné aplikovať ju aj pri stavoch vyčerpanosti v dôsledku stresu, pri únave, napätí, nepokoji. Preventívne je vhodná raz za mesiac, pri problémoch raz týždenne a v akútnom stave aj dvakrát do týždňa. Po takomto type relaxácie je dôležité dopĺňať tekutiny, aby bol efekt detoxikácie maximálny. 24 hodín po masáži nie je dobré používať sprchové gély ani šampóny, aby nevznikla alergická reakcia.

Oslaďte si život a pomôžte svojmu zdraviu!

Rehabilitačné centrum MEDELLA

  • MEDELLA
  • Blog